Regulamin

 1. Rezerwacja terminu wykonania usługi następuje po telefonicznym umówieniu się oraz po wpłacie w terminie do 3 dni od rezerwacji, bezzwrotnego zadatku w kwocie 50zł / osobę, o który pomniejszone będzie opłata końcowa.

 2. Dane do przelewu: Paulina Małachowska, nr konta bankowego: ING 66 1050 1399 1000 0092 0265 6907

 3. W tytule przelewu proszę wpisać imię i nazwisko oraz datę i godzinę rezerwacji. 

 4. Usługi wykonuję mobilnie (z dojazdem do klientki) w granicach miasta Tychy i powiatu Bieruńsko-Lędzińskiego bezpłatnie. Poza tym obszarem płatnie dodatkowo 1,5zł/km

 5. Efekt końcowy w dużym stopniu jest uzależniony od kondycji Twojej cery. Kilka dni przed makijażem warto szczególnie skoncentrować się na pielęgnacji, tzn. wykonać delikatne peelingi, używać kremów i maseczek nawilżających. Kilka dni przed wykonaniem makijażu w miarę możliwości stosować tylko sprawdzone kosmetyki aby zapobiec ewentualnym podrażnieniom lub uczuleniom.

 6. Unikaj opalania twarzy minimum 5 dni przed wykonaniem makijażu. Na spieczonej skórze kosmetyki mogą się zwarzyć. Latem stosuj filtry ochronne na twarz, szyję oraz dekolt.

 7. Na makijaż przyjdź niepomalowana.  Demakijaż zabiera cenny czas przeznaczony na makijaż oraz może spowodować podrażnienie i łzawienie oczu.

 8. W cenę makijażu wliczone są kępki rzęs. Zrezygnowanie z nich nie pomniejsza ceny usługi.

 9. W przypadku spóźnienia się klientki ponad 15 minut zastrzegam sobie prawo do odmowy wykonania makijażu. Dotyczy to również opóźnień spowodowanych pracami fryzjera.

 10. Makijaż próbny wykonuję od poniedziałku do piątku po godzinie 17:00

 11. W sytuacji wystąpienia u klientki opryszczki, jęczmienia, ran lub innych stanów zapalnych zastrzegam sobie prawo do odmowy wykonania makijażu.